Czas świąt – 6 grudnia

Grudzień to dla nas szczególny czas. W powietrzu czuć atmosferę, zbliżających się świąt. Miasta są ozdobione najróżniejszymi dekoracjami, jak i również kolorowymi lampkami. W sklepach pojawiają się świąteczne ozdoby, od małych, porcelanowych reniferów do ogromnych figur Mikołajów. Jednakże nie każdy z nas odczuwa ten nastrój. Co możemy zrobić, aby to zmienić?

Mam tutaj dla was kilka wskazówek:

  1. Zmień wystrój swojego mieszkania  

Nie muszą być to jakieś ogromne zmiany, czy też przemeblowania. Wystarczy, że twoje wnętrze ulegnie małej zmianie. Poustawiaj świeczki, najlepiej nadadzą się do tego te zapachowe! W salonie, na sofie połóż ciepły kocyk, którym będziesz mogła się przykryć, w zimne dni. Jedną z rzeczy, która wprowadza mnie w świąteczny nastrój, są lampki! Gdy zaczyna robić się ciemno, wyglądają prześlicznie na mojej ścianie, czy też przy biurku.

2.  Kup kilka ciepłych herbat

U mnie zima to czas gorących napoi. W szafce, co roku jest ich przynajmniej osiem różnych rodzai herbat. Ulubione zajęcie na niedzielne popołudnia,  to zapalenie świec, przykrycie się kocem, zrobienie dobrej herbaty i czytanie książki…

3.  Zrób coś dla siebie

Mam tu na myśli uzupełnienie garderoby. Kilka ciepłych i miękkich sweterków na pewno się przyda! Warto również rozejrzeć się nad jakimś ciekawym płaszczem. Ciekawą opcją są również kosmetyki. W sklepach znajdziemy mnóstwo soli i kul do kąpieli o zimowych aromatach. Kąpiel przy zapachu imbiru, cynamonu i piernika na pewno pomoże ci odnaleźć magię świąt!

Oprócz tych kilku małych porad mam dla was inspirację w formie zdjęć:

 

 

 

 

W sklepie znajdziecie wiele, świątecznych ozdób (min. produkty ze zdjęć) oraz wiele nowości. Zachęcam do codziennego zaglądania na stronę  sklepu.

 

Follow:
Udostępnij:

1 komentarz

  1. 7 grudnia 2018 / 21 h 38 min

    Obok mnie stoi farba w kolorze głębokiej zieleni – taka choinkowa trochę, choć pewnie ciemniejszy to odcień… I chcę malnąć sobie ścianę w pokoju dziennym przed Świętami jeszcze… Ja wiem, że duża zmiana, trochę kłopotu przez weekend może, ale tak mnie korci… tak chcę… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *