DESIGN LETTERS

Ci w Was, którzy zaglądają do HOUSE SHOP wiedzą, że zachodzą zmiany w markach i asortymencie sklepu.
Pojawiają się nowe marki rodem ze Skandynawii. Najbardziej cieszy mnie fakt, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą Design Letters. To dość młoda firma, ale dzięki swoim super pomysłom, wykorzystaniu tradycji i prostoty w swoich projektach podbija wnętrzarski świat. Z ich propozycji szczególnie przypadły mi do gustu: porcelanowa zastawa, tekstylia i artykuły biurowe.

Piękna bielutka  porcelanowa zastawa z czcionką stworzoną dawno temu przez duńskiego Architekta dla ratusza, którego był głównym projektantem to marzenie wielu osób (w tym i moje). Nie tylko wygląd ma znaczenie, ale też ogromna funkcjonalność przedmiotów tej marki. Dajmy na to kubki porcelanowe – spersonalizowane z literką mogą pełnić funkcję zarówno kubka, jak i  szczelnie zamykanego pojemnika na sól czy cukier. Specjalne zawieszki do talerzy służące do powieszenia ich na ścianie, czy podstawki do powieszenia kubków to tylko dwa z niewielu pomysłów na wykorzystanie porcelany.

Oprócz porcelany mi osobiście najbardziej podobają się tekstylia sypialniane, pościele z literkami i te w kwiatki. A taki komplet w literki chętnie bym widziała w pokoju Antosia. W następnej kolejności – akcesoria biurowe, notesy, terminarze, notatniki. Moje pierwsze kredki i ołówki od Design Letters kupiłam w Danii i do tej pory sentymentalnie trzymam je na biurku. Bardzo często na skandynawskich blogach wnętrzarskich widywałam podpisany kącik kawowy. Na ścianie przyklejone literki Design Letters – wygląda to bardzo uroczo i tak domowo. A Wam co najbardziej przypadło do gustu z propozycji Design Letters?

Milego dnia

K.

Follow:
Share:

Komentarzy: 2

  1. 2 sierpnia 2016 / 11 h 42 min

    Bardzo, bardzo mi się podobają i gdyby nie cena od razu chciałabym wszystkie te skarby. 🙂

  2. 15 lutego 2017 / 17 h 10 min

    O mamo, wszystko mi się podoba! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *