GOFRY Z MUSEM ANANASOWYM

Dobrze, że już ten tydzień się skończył …
Dobrze, że mój Bartek dziś wraca do domu….
Wszystko nabierze naszego „normalnego” rytmu. A z drugiej strony fajnie jest się tak stęsknić (czasami) – bardziej się docenia to, co się ma … Nie żebym nie doceniała na co dzień. Doceniam i jestem wdzięczna losowi, że postawił mi go na drodze!!! To taki mój ideał mężczyzny i chciałabym, aby nasza córka trafiła na kogoś takiego w przyszłości ….

Dziś po nocnym dyżurze zrobiłam zakupy i bez pomysłu na śniadanie wróciłam do domu. Dziecko szwędało się jeszcze w piżamce zrobiłam na szybko  „babskie” śniadanie – babskie, bo na słodko. Gdy w domu jest też męska część rodziny to wolimy np. jajecznicę. Nowością jest mus do gofrów – zmiksowany ananas z wiórkami kokosowymi i syropem klonowym. Nie powiem fajny smak, polecam.
A co u Was słychać w niedzielę ?

 

 

 

K.

Follow:
Share:

Komentarzy: 2

  1. 19 września 2016 / 10 h 38 min

    coś w tym jest, że jak się kilka dni człowiek nie widzi z domownikami, to potem bardziej docenia bycie razem:-))) ja niestety weekend miałam przeszyty w szkole krawieckiej (po 8 godzin dziennie), wczoraj zlądowałam o wpół do dziewiątej w domu i czekam na następny weekend (tym razem wolny), pozdrawiam i zapraszam na candy!

  2. 25 września 2016 / 14 h 34 min

    Taki mus to świetna propozycja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *