MARZEC

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Bardzo mnie to cieszy! Nie mogę się doczekać pootwieranych okien od rana do wieczora, na kolacje przy tarasowym stole, na świeże kwiaty zerwane w ogrodzie o poranku, na spontaniczne wycieczki nad morze, nawet na  pranie pachnące wiatrem. Nakręcam się wiosennie, robię wiosenne porządki, przygotowuję cebulki kwiatów do sadzenia.
Jest cudnie … Nawet sprzątanie cieszy, gdy promyki światła wpadają do domu (przez brudne okna ). Częściej sięgam po aparat i mniej narzekam na brak światła. Mój instagram korzysta i jest tam coraz więcej zdjęć. Mam nadzieję, że się tam spotkamy! A spotkamy prawda ? Tam bywam zdecydowanie częściej! Oto trochę zdjęć z mojego instagramowego konta:

@kasia_wach

Spring knocks at the door. I am so glad! I just can’t wait windows being opened all day long, dinners on our terrace, fresh flowers picked in the garden in the morning, spontaneous trips to the seaside and even laundry that smells like a wind. I am winding myself up spring-like, I do spring-cleaning, I prepare flowers bulbs to plant. It is marvelous… Even cleaning home makes me happy when the sunbeams drop in (through dirty windows). I catch my camera more often and I complaint less about the lack of light… My Instagram snaps up and there is more and more photos on my profile. I hope we will meet there! Will we? I am definitely more often there! And here you are – some photos from my Instagram account:  

@kasia_wach

 

 

 

 

 

 

Kasia

Follow:
Share:

Komentarzy: 5

  1. 12 marca 2017 / 10 h 48 min

    Cudnie Kasiu, Twoje wnętrza mnie zachwycają. A kilka bukietów, które się na Twoim IG pojawiły to prawdziwe mistrzostwo świata!
    Pozdrawiam ciepło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *