Ostatnie przygotowania

Święta zawitały u mnie naprawdę wcześnie i niezwykle szybko. Już za dwa dni wraz z najbliższymi, zasiądziemy przy wigilijnym stole, ciesząc się wspaniałą atmosferą. Oczywiście co za tym idzie, jest cała masa przygotowań. Zawsze zaczynam od stopniowego wprowadzania świątecznych dekoracji, od początku grudnia. Pojawiają się świeczki zapachowe, najlepiej te, które kojarzą nam się z okresem świąt. Na żadnej z kanap, nie może zabraknąć ciepłego koca. Na stole, przy którym odbywa się wigilijna kolacja położyłam wieniec adwentowy. W tym roku postanowiłam dodać coś jeszcze, mówię tu o pięknych, świątecznych obrazach od ViSSEVASSE. Dodają niezwykłego uroku wnętrzu i zachwycą każdego gościa.

 

 

 

 

 

 

 

To była ta przyjemniejsza część, a teraz czas na rzecz, bez której te wszystkie ozdoby nie wyglądałyby tak pięknie. Mam na myśli porządki. W każdym domu sprzątania przed świętami jest cała masa, jednak chciałam wam powiedzieć, że warto zacząć już dużo  wcześniej, niż robić to na ostatnią chwilę, mówię tu o zmianie pokrowców na kanapach, czy uporządkowaniu rzeczy na półkach i stołach.

 

Najlepszy jest jednak odpoczynek. Po ciężkim tygodniu pracy i przygotowań wigilijnych należy odpocząć. Moim najlepszym sposobem jest zapalenie ulubionej, zapachowej świeczki (w tym roku jest nią JUL od Skandinavisk, którą możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej) zaparzenie herbaty i poczytanie książki.

 

 

 

 

 

 

Na koniec, chciałabym życzyć Wszystkim wesołych i radosnych świąt, spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze. Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym wszyscy powinniśmy zażegnać wszystkie, dotychczasowe spory i cieszyć się swoją obecnością.

Follow:
Udostępnij:

1 komentarz

  1. 27 grudnia 2018 / 11 h 30 min

    Bardzo podoba mi się taki styl przygotowania przed świętami, niestety u mnie takie coś by nie przeszło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *