SYPIALNIANY MINIMALIZM

Dziś po nocnym dyżurze zamiast iść spać postanowiłam odświeżyć troszkę sypialnię .
Umyłam okna ,zmieniłam pościel , spakowałam trochę „dekoracji” do kartonowego pudła .
Założyłam nowe zasłonki i co najważniejsze rozpakowałam paczkę od PIAWALLEN  w której był mój wymarzony koc w plusiki . Niedługo dotrze też paczka z kocykami do sklepu ( już we środę zaczniemy wysyłać dla WAS koce w plusiki .
 Do pełni szczęścia brakowało mi tylko kawy i ciasteczek .
Od jakiegoś czasu pozbywam się nadmiaru rzeczy z domu . Długo o tym myślałam , robiłam kilka mniej lub bardziej udanych przymiarek do minimalizmu i jakoś tak niekonsekwentnie kupowałam kolejną” super fajną – noiezbędną  rzecz . Pora to zmienić – na dzień dzisiejszy moda i nurt zmierza w kierunku minimalizmu  -lepsza jedna fajna rzecz niż cały karton takich sobie . Lepiej odłożyć pieniążki na coś fajnego niz wydawać na zamienniki , które i tak wylądują w pudle „do oddania ” ( nie uwierzycie ,ale na koc w plusiki czekałam dwa lata ) .Tak więc płynę z prądem i bardzo mi się to podoba . Nie tylko w domu zachodzą zmiany , w sklepie również i ciesze się ,z powodu tak fajnego przyjęcia tych wszystkich nowości . Bałam się strasznie jak to będzie , jak zareagują na te zmiany moi stali klienci … ale już wiem ,że to idzie we właściwym kierunku i dziękuję WAM za ciepłe słowa .
🙂 
K.
Follow:
Share:

Komentarzy: 9

 1. 2 lipca 2016 / 7 h 38 min

  pięknie i tak spokojnie:)
  też próbuję dojść w domu do minimalizmu…bo chyba właśnie tak będzie żyło się lepiej a na pewno będzie mniej do sprzątania:)

 2. 2 lipca 2016 / 7 h 44 min

  Bardzo lubię taką prostotę we wnętrzu. I ja powoli zmierzam do większego minimalizmu u siebie. A kocyk – cudny!
  pozdrawiam!

 3. 2 lipca 2016 / 7 h 45 min

  O tak , jeżeli chodzi o sprzątanie to masz rację. – bedzie łatwiej

 4. 2 lipca 2016 / 18 h 24 min

  Oj ja to jestem mistrzynią gromadzenia, zdałam sobie z tego sprawę gdy nadszedł dzień przeprowadzki :D. Na szczęście udało mi się sporo zbędnych rzeczy powyrzucać ;). Przypuszczam, że przy kolejnej przeprowadzce byłoby już dużo lżej.. Pokoik bardzo gustowny :).

 5. 3 lipca 2016 / 6 h 21 min

  No, to witam w klubie 🙂 Po latach gromadzenia bibelotów również zmierzam w stronę minimalizmu. I sprzątać łatwiej, i przestrzeni więcej. Za tym wszystkim idzie większa ilość czasu na przyjemności. Pozdrawiam 🙂

 6. 3 lipca 2016 / 6 h 24 min

  Dziekuję 🙂
  Najważniejsze to zdać sobie sprawę z tego , ze mniej znaczy wiecej jak mawiała madam CC

 7. 3 lipca 2016 / 6 h 25 min

  O tak !
  Czas na przyjemności to podstawa 🙂

 8. 3 lipca 2016 / 18 h 40 min

  Pięknie,! Ja ciągle mam u siebie nadmiar przedmiotów, ale staram się z tym walczyć. Od jakiegoś czasu po prostu unikam sklepów z dekoracjami:) Kocyk w plusiki jest świetny! I pomyśleć że miałam szary w białe plusy i sprzedałam… a Twój tak pięknie się prezentuje! Pozdrawiam Ala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *