WIOSENNE ŚNIADANIA – GRANAT

Po pracowicie spędzonym weekendzie (wyjazd służbowy) i nocnym dyżurze fajnie jest usiąść wygodnie i zjeść przepyszne śniadanie. Jogurt naturalny z granatem i zielona herbata to jest moje ulubione śniadanie od kilku tygodni. Nawet na talerzu widać nadchodzącą wiosnę. Śniadania na ciepło zastępuje jogurt z sezonowymi owocami. Już nie mogę się doczekać truskawek z ogródka!

W ten weekend uraczyliśmy się kulinarnie. Posiłki w hotelach uwielbiam, ich różnorodność i wyszukanie, ale po kilku takich dniach zawsze chętnie wracam do mojej prostoty.  Smacznego.

 

After busy weekend (business trip) and night shift it is so nice to sit comfortable and eat delicious breakfast. Natural yogurt with pomegranate and green tea are my favorite breakfast combination for a few weeks. You can see spring also on the plate. I replace warm breakfasts  with yogurt and fresh seasonal fruits. I can’t wait strawberries from our backyard!

This weekend we have kind of culinary celebrations. I love hotel meals – they are so diversified and sophisticated, but after a few days I like to go back to my simplicity. Bon appétit!

 

 

 

Follow:
Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *