ZMIANY W SALONIE – STÓŁ

Wiosna nakręca mnie do działania. Zresztą jak co roku wprowadzam trochę zmian w naszym otoczeniu: przestawiam, przewieszam, przesadzam kwiaty, a nawet zdarza się, że wymieniam meble. Tym razem przyszła kolej na nowy stół do salonu i tym samym pożegnałam ostatni brązowy akcent (brązowy stół) z naszego mieszkania.

Nowy stół wykonała dla nas firma DARO MEBLE. Jest solidnie wykonany,  bardzo duży, nierozłożony pomieści swobodnie osiem osób, a po rozłożeniu nawet do dwunastu. Stary stół również był dość długi aczkolwiek węższy i po zastawieniu niestety było trochę ciasno. Krzesła FORM  Normann Copenhagen idealnie do niego pasują zarówno wielkością jak i odcieniem bieli. Poprzedni był dla nich trochę za wąski, swobodne wsunięcie ich pod stół było wręcz niemożliwe. W planie mam również wymianę elementów na ścianie za stołem. Znikną półeczki na zdjęcia IKEA i pojawią się dwa duże plakaty. Również kwestia lampy nad stołem jest jak najbardziej do przemyślenia.  Jak tak o tym wszystkim myślę, to coraz częściej dochodzę do wniosku, że każda zmiana pociąga za sobą kolejną. Też tak macie?

 

Spring accelerates my actions. I make some changes in our surrounding every spring: I rearrange furniture and small items, rehang frames, replant flowers. I also went through changing the furniture when spring came. This time it was a high time for a table in the living room and thereby I said goodbye to the last brown element in our apartment.

Our new table was made by DARO MEBLE.  It is solid, very big, extendable. When extended can hold up to twelve people, when not – up to eight. Old table was also pretty long but narrow, and so when we put food and pottery on it – there was no more room. Chairs FORM from Normann Copenhagen fit our new table perfectly both with the shade of white and with size. Previous table was too narrow and it was impossible to push chairs closer. I plan to make some changes also on the wall behind the table. I want to dismantle the IKEA shelves and replace them with two big posters. Lamp over the table is also to be reconsidered. When I am thinking about it, more and more often I come to conclusion that each change entails another. Do you have the same feeling?
Zapisz

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *